Organizowanie wydarzeń w pigułce – szkolenie!

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania pikniku, wieczoru filmowego lub może koncertu? 14 grudnia (sobota) odbędzie się szkolenie/warsztaty na temat organizacji wydarzeń w 3. sektorze. Zapraszamy o 10:00 do COPu przy ul. Młyńskiej 5!

Chcesz dowiedzieć się więcej jak robić interesujące wydarzenia, jak je promować, jak zorganizować komunikację z zespołem? Zastanawiasz się jakie narzędzia i umiejętności ułatwiłyby Ci pracę? Zarejestruj się!

Przyjdź na nasze szkolenie, a odpowiemy na twoje pytania i wątpliwości. Tym razem zakres tematyczny będzie ogólny, jednak jeśli w trakcie szkolenia wyniknie potrzeba, to w przyszłości będziemy się starali zorganizować szkolenie dotyczące konkretnego obszaru, w którym mieszczą się problemy.

W trakcie szkolenia przejdziemy krok po kroku proces organizacji wydarzenia / akcji społecznej na przykładzie m.in. Śląskich Gali Wolontariatu oraz w odniesieniu do przykładów własnych uczestników.

Szkolenie potrwa od godz. 10:00 do ok. 12:30. W trakcie szkolenia przewidziana jest przerwa regeneracyjna z napojami (ciepłymi oraz zimnymi) oraz z drobnymi przekąskami. Rejestracja na szkolenie możliwa jest pod linkiem.

Szkolenie poprowadzi Joanna Zajusz – z wykształcenia psycholog i doradca zawodowy. W Regionalnym Centrum Wolontariatu od ponad pięciu lat – aktualnie członek zarządu. Organizowała m.in. Śląskie Gale Wolontariatu  w latach 2015 – 2017, a także galę i grę miejską dla uczniów w projekcie wykorzystującym elementy grywalizacyjne „Wolontariat? Gram w to!”. Była koordynatorką projektów społecznych finansowanych ze środków ministerialnych i miejskich oraz zarządzała wolontariuszami podczas wydarzeń sportowych takich jak Memoriał J.Kusocińskiego 2019 oraz Silesia Marathon 2019. Jest mamą Pawełka, pracuje w RCW oraz w szkole podstawowej, dlatego umiejętności organizacyjne ćwiczy każdego dnia.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *