Ułatwienia dostępu

Zarząd Stowarzyszenia RCW

Bartosz Kordala
Prezes Zarządu

Absolwent Politechniki Ślaskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Eventowy weteran: Igry, Silesia Maraton, EHF 2016 Poland, World Urban Forum 2022, Szczyt Klimatyczny ONZ 2018, Śląski Festiwal Nauki, Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce i inne 😉 Związany z RCW od 2015 roku, w Zarządzie od 2020, a rolę Prezesa Zarządu objął w 2022 roku. Jego misją jest rozwój wolontariatu w województwie śląskim ze szczególnym uwzględnieniem największych imprez sportowych.

Barbara Łabus
Członek Zarządu

Absolwentka Farmacji na Śląskim Uniwersytecie Medycznym oraz Data Driven Digital Marketing Wyższej Szkoły Bankowej. Od ponad 15 lat zaangażowana w wolontariat, Współorganizowała program wolontariatu podczas III Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023, współpracowała z Xeracion przy projekcie Galeuropa Poland, fundacją Silesia Pro Activ przy organizacji Silesia Marathon i Biegu Bohaterów, Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki przy Memoriale Janusza Kusocińskiego oraz Fundacją Futprints. Związana z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach od 2017 roku, od lipca 2022 roku Członek Zarządu tego stowarzyszenia, zajmuje się m.in. rozliczeniem projektów i koordynacją wolontariuszy. Koordynowała wolontariat m.in. podczas Drużynowych Mistrzostw Europy 2021, WUF 11 a także współorganizowała Galę Wolontariatu.

Grzegorz Wróbel
Członek Zarządu

Eventowy weteran, który na swoim koncie ma… ciężko już zliczyć 😉 Połowę życia spędził na wolontariacie. Zawodowo związany z organizacją wydarzeń oraz koordynacją wolontariuszy. Koordynował wolontariat m.in. podczas; Silesia Marathon, IRONMAN Gdynia, EHF 2016 Poland, Eurowizja Junior 2019, WUF 11, ŚFN 2022, IHF 2023 Poland, Igrzyskach Europejskich 2023 i wielu innych.

Od 2022 roku związany z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach jako Członek Zarządu gdzie odpowiada za koordynację wolontariuszy, wsparcie operacyjne podczas wydarzeń oraz pełni rolę trenera podczas szkoleń dla liderów i koordynatorów wolontariatu.

Mateusz Żurawski
Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Śląskiej na kierunkach Mechatronika oraz Automatyka i Robotyka. Z wolontariatem związany od 2015 roku, od 2022 roku członek Zarządu. Z Centrum Wolontariatu współpracował przy wielu imprezach sportowych, oraz kulturalnych. Interesuje się głównie wolontariatem akcyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem wolontariatów sportowych.

pl_PL
pl_PL