Gala Wolontariatu 2019

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Gali Wolontariatu Województwa Śląskiego, która odbędzie się już 12 grudnia (czwartek) o 17:00 na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego (ul. Jordana 18) w Katowicach!

Głównym punktem Gali będzie jak co roku – rozstrzygnięcie konkursu „Barwy Wolontariatu Województwa Śląskiego”. Wyłonimy najbardziej zaangażowanych wolontariuszy roku 2019! W planach wydarzenia jest jeszcze dodatkowo występ artystyczny, a także poczęstunek.

Kolejnym urozmaiceniem naszej tegorocznej Gali Wolontariatu będzie debata dotycząca wpływu wolontariatu na rozwój kariery zawodowej. W ramach tego wydarzenia zaprosimy wspaniałych prelegentów. Będą to m.in:

  • Joanna Stawik
  • Janusz Gorol
  • Magdalena Kuśmierz
  • Wiktoria Nycz

Do udziału w Gali zapraszamy wolontariuszy, przedstawicieli organizacji pozarządowych, szkół, instytucji publicznych, ale też wszystkich zainteresowanych tematyką wolontariatu. Wstęp wolny!

Kim byli laureaci Barw Wolontariatu w zeszłym roku? Zapraszamy do obejrzenia dwóch, krótkich filmów przedstawiających działalność p. Marzeny Piotrowskiej – wolontariuszce roku 2018 oraz „Szkolnego Koła Wolontariatu Mechanika” – laureatach w kategorii grupowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *