Wolontariat na akcji Rise For Climate podczas Festiwalu Organizacji Pozarządowych

W dniu 8 września 2018 r. Sieć Speakerów Klimatycznych ( Climate Speakers Network ), Stowarzyszenie BoMiasto i Klub Myśli Ekologicznej organizują na Rynku w Katowicach w godzinach 11.00-16.00 imprezę w ramach Katowickich Dni Organizacji Pozarządowych i światowej akcji  Rise For Climate.

Poszukiwani są Wolontariusze, którzy pomogą przy zbieraniu podpisów pod Petycją do Wojewody Śląskiego pt. „100% OZE na Śląsku”.
Dyżury 2-osobowych grup Wolontariuszy rozpoczną się o godz. 11.00 (godziny dyżurów: 11.00-13.00, 13.00-14.30 i 14.30-16.00 ) i zakończą o godz. 16.00, kiedy to wszystkie obecne na katowickim Rynku osoby zostaną uwiecznione na wspólnej fotografii, a zebrane pod Petycją podpisy zostaną wręczone Wojewodzie Śląskiemu.

Jesteśmy przekonani, że tylko wspólnymi siłami możemy i powinniśmy walczyć o czyste powietrze na Śląsku, ale także o naszą planetę, bo Ziemia to nasz jedyny dom. Głęboko wierzymy, że wśród wolontariuszy jest wiele osób, którym zależy na naszym wspólnym dobru, na ochronie przyrody, na czystym środowisku.
Bo każdy z nas zasługuje na to by żyć i pracować na Zielonym Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *