Zostań wolontariuszem w Wiosennym Inkubatorze Innowacji!

Zastanawiasz się jak rozwijają się innowacje społeczne w Polsce? Chcesz zobaczyć jak wdraża się innowacyjne projekty i uczestniczyć w ich tworzeniu? Chcesz pomagać osobom z ciekawymi pomysłami w procesie kreowania i realizacji pomysłów zmieniających rynek pracy w Polsce?

 

 

Stowarzyszenie WIOSNA, znane z takich projektów jak Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości zaprasza Cię do wolontariatu w projekcie WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI! Będąc wolontariuszem masz możliwość realnego wpływu na zmianę rynku pracy i zyskania cennych doświadczeń!

Co możemy Ci zaoferować:

  • możliwość zaangażowania w realizację innowacyjnego projektu o zasięgu ogólnopolskim – możesz wybrać, który projekt najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom,
  • wolontariat stacjonarny (wolontariat w Katowicach? Nie ma problemu) lub zdalny (możesz zmieniać świat na lepsze gdziekolwiek jesteś!)
  • elastyczność: to Ty w porozumieniu z Innowatorem ustalacie zakres Twoich obowiązków i godziny pracy,
  • możliwość wyboru wolontariatu bezpośrednio w Stowarzyszeniu WIOSNA w obszarze ewaluacji i ankietowania – zdobądź dodatkowe doświadczenie!
  • aktywny udział we wdrażaniu ciekawych pomysłów niwelujących problemy na rynku pracy,
  • świadomość wsparcia i możliwość wykorzystania swojej wiedzy i doświadczenia w praktycznym działaniu, a także zdobycia nowych umiejętności,
  • poznanie procesu wdrażania innowacji „od kuchni” i możliwość bliskiej współpracy z działaczami społecznymi,
  • możliwość samorozwoju, przestrzeń do kreatywności i proponowania własnych rozwiązań.
  • okazję by wzbogacić swoje CV: po zakończonym wolontariacie otrzymasz zaświadczenie poświadczające Twoje zaangażowanie w projekt Wiosenny Inkubator Innowacji, organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie i współpracy z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, masz zdolności„organizatorskie”, a kreatywne myślenie nie jest Ci obce – zgłoś się do nas! Szukamy osób, które będą wspierać innowatorów społecznych w testowaniu i we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań na rynku pracy.

Sprawdź stronę naszego projektu

Zgłoszenia można przesyłać poprzez wypełnienie formularza i przesłanie go na adres mailowy: claudia.zygmunt@wiosna.org.pl lub inkubatorinnowacji@wiosna.org.pl, w tytule wpisując „Wolontariat”.

W razie jakichkolwiek pytań: kontakt z Panią Claudią Zygmunt – claudia.zygmunt@wiosna.org.pl,  785 894 355

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *