Konkurs Barwy Wolontariatu w woj. śląskim

Zapraszamy do udziału w konkursie na Wolontariusza Roku 2016 „Barwy Wolontariatu”. Zgłoszenia można nadsyłać do 4 listopada. Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach jest organizatorem konkursu w województwie śląskim.

Tegorocznym współorganizatorem konkursu „Barwy Wolontariatu” oraz Śląskiej Gali Wolontariatu jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Konkurs kierowany jest do organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami. Jest okazją, by w sposób szczególny docenić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność na wielu polach. Konkurs jest również szansą na promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współdziałania organizacji z wolontariuszami.

Zgłoszeń kandydatów do nagrody dokonywać mogą organizacje pozarządowe, instytucje i inne podmioty uprawnione do współpracy z wolontariuszami zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji).

Konkurs ma charakter dwuetapowy. W pierwszym etapie – regionalnym, wybrani zostaną laureaci regionalni (na poziomie województw). Rozstrzygnięcie nastąpi podczas Śląskiej Gali Wolontariatu w grudniu w Katowicach. Zgłoszenia laureatów zostaną następnie przekazane do etapu ogólnopolskiego.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 listopada.

Wszystkie informacje zamieszczone są w regulaminie, w razie pytań prosimy o kontakt na: katowice@wolontariat.org.pl lub tel: 502 771 669

Regulamin:

pobierz plik PDF
pobierz plik docx

Formularz zgłoszeniowy:

pobierz plik pdf
pobierz plik docx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *