Spotkanie dla koordynatorów wolontariatu

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla koordynatorów wolontariatu. We wtorek 8 listopada wolontariat w swoich organizacjach zaprezentują przedstawiciele Domu Aniołów Stróżów z Katowic oraz Fundacji Oczami Brata z Częstochowy.

Czas i miejsce: 8 listopada godz. 17:30, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

Spotkania z cyklu „koordynuję” począwszy od lipca odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Dom Aniołów Stróżów to jedna z najprężniej działających organizacji w Katowicach. Współpracuje z kilkudziesięcioma wolontariuszami – pomagają dzieciakom w nauce i prowadzą dla nich zajęcia, angażują się w eventy, wspierają pracę biura. Prezentację przedstawią koordynatorki wolontariatu: Helena Ząbczyńska i Magdalena Musioł. Fundacja Oczami Brata promuje wolontariat w Częstochowie, prowadzi Akademię Wolontariatu i ma sukcesy przede wszystkim związane z wolontaraitem młodzieżowym. Prezentację przedstawi Bartosz Karczewski – koordynator wolontariuszy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *