Wystawa „Historie z wolontariatu”

WystawaTrapezDokąd biały niedźwiedź zabiera zdezorientowanego wolontariusza? Dlaczego kandydatka na Miss Polski skacze na wózku ze spadochronem? Dowiecie się już 23 listopada – zapraszamy na wystawę rysunków inspirowanych historiami wolontariuszy!

Wystawę będzie można zobaczyć w kinie Helios w Sosnowcu 23 listopada o godz. 17:30. Obejmuje ona dziesięć prac autorstwa rysowniczki Aleksandry Szumery.

Wielu osobom wolontariat kojarzy się tylko ze zbiórkami do puszek czy pomocą potrzebującym. Tymczasem wolontariusze spełniają marzenia chorych dzieci, sędziują mecze rugby na wózkach, organizują koncerty charytatywne. Wystawa pokazuje różnorodność wolontariatu i przygody, jakich na wolontariacie nie brakuje.

Kolejna okazja, żeby zobaczyć wystawę, będzie w grudniu w Katowicach.

A na naszym fanpage na Facebooku konkurs, w którym rozdajemy podwójne bilety na film „Po prostu przyjaźń”, który będzie wyświetlany po premierze wystawy – o godz. 18:00. Regulamin_konkursu

Organizatorem wystawy jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach. Projekt „Śląskie.Wolontariat” jest współfinansowany z funduszy Samorządu Województwa Śląskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *