Warsztaty liderskie: brak miejsc

szkolenia_spotkaniaZapraszamy na dwudniowe warsztaty z kompetencji liderskich, które odbędą się w dniach 18-19 lutego w Centrum Organizacji Pozarządowych. / Aktualizacja: brak wolnych miejsc!

Temat: Kompetencje liderskie w pracy zespołowej. Jak skutecznie motywować, rozwiązywać konflikty i dzięki swojej postawie budować współpracę w zespole.

Data i miejsce: 18-19 lutego 2017 godz. 10:00-18:00, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Kopernika 14

Dla kogo: dla przedstawicieli organizacji pozarządowych (w szczególności koordynatorów wolontariatu), liderów grup wolontariuszy, a także do wolontariuszy, którzy chcieliby w przyszłości zarządzać zespołem.

Dzięki warsztatowi:
– zidentyfikujesz własne potrzeby rozwojowe i postawisz sobie odpowiednie cele.
– zdiagnozujesz swój styl reagowania i przywództwa.
– wzmocnisz swoje umiejętności motywacyjne
– poznasz i przećwiczysz konkretne narzędzia komunikacyjne pomocne w budowaniu współpracy

Prowadząca: Martyna Broda
Przedsiębiorca, trener umiejętności miękkich, lektor języka hiszpańskiego i angielskiego. Od ponad 10 lat prowadzi szkołę językową Talk2me prowadzącą zajęcia biznesowe dla firm i instytucji na Śląsku i w Warszawie oraz warsztaty i szkolenia. Absolwentka szkoły trenerów. Specjalizuję się w takich tematach jak: metodyka nauczania, komunikacja, motywacja, stawianie sobie celów, budowanie zespołu itd.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy nie zapewniają cateringu na szkoleniu, jednakże w szkoleniu planowana jest godzinna przerwa.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online do 13 lutego.

Projekt Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *