#ŚląskieWolontariaty: spot w autobusach

To już ostatnia faza kampanii #ŚląskieWolontariaty: krótki spot z wybranymi zdjęciami możecie zobaczyć w spocie na monitorach w autobusach.

Spot wyświetla się w 30 autobusach miejskich, które jeżdżą w miastach Śląska i Zagłębia.

 

Wcześniejsze etapy kampanii

Inauguracja nastąpiła podczas Festiwalu Organizacji Pozarządowych. Wtedy to pod Pomnikiem Powstańców Śląskich w Katowicach zrobiliśmy wspólne zdjęcie wolontariuszy.  Wolontariuszy działających w różnych organizacjach na rzecz różnych celów, których łączy jedna idea – działanie na rzecz innych.

#ŚląskieWolontariaty na Instagramie

Większa część kampanii odbywała się na Instagramie. Przez miesiąc zachęcaliśmy wolontariuszy do publikowania zdjęć z hashtagiem #ŚląskieWolontariaty. Co tydzień pojawiało się nowe wyzwanie: drużyna wolontariatu, wolontariusze „po godzinach”, w akcji oraz „zaskoczcie nas!”. Ostatecznie przez miesiąc w sieci znalazło się ponad 400 zdjęć. Oto przykładowe:

 

Tydzień promocji Fundacji Oczami Brata

Najwięcej zdjęć dodawali wolontariusze: Fundacji Oczami Brata, Fundacji Dr Clown oraz Stowarzyszenia Krokus. Fundacja Oczami Brata w nagrodę otrzymała od nas tydzień promocji w naszych kanałach – na stronie internetowej, fanpage na Facebooku oraz na naszym koncie na Instagramie.

Co dalej?

Kampania #ŚląskieWolontariaty już się zakończyła, ale zachęcamy Was do oznaczania zdjęć na Instagramie tym hashtagiem. Najlepsze będziemy repostować na profilu Centrum Wolontariatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *