Szkolenie: Fotografia Mobilna

Zapraszamy na warsztaty z fotografii mobilnej swoim smartfonem we wtorek 25 czerwca, w godzinach 16:15 – 19:00. Ilość miejsc mocno ograniczona!

Zapraszamy wolontariuszy oraz osoby związane z wolontariatem na warsztaty z wykorzystania smartfonu jako narzędzia fotograficznego do relacjonowania przebiegu wydarzeń, wolontariatu, codziennego życia. Niezależnie od stopnia zaawansowania – wyniesiesz z warsztatów coś dla siebie.

Na szkoleniu poruszone zostaną następujące kwestie:

  1. zasady kompozycji fotograficznej w pigułce
  2. światło w fotografii – w skrócie
  3. poprawne robienie zdjęć smartfonem
  4. sposoby i triki podczas robienia zdjęć smartfonem
  5. smartfon vs. lustrzanka vs. aparat kompaktowy
  6. selekcja zdjęć na smartfonie
  7. edycja zdjęć na smartfonie
  8. przydatne akcesoria w fotografii mobilnej

Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie wykonywał zdjęcia swoim smartfonem, dlatego prosimy o zabranie swojego urządzenia wraz z naładowaną baterią (dla wyczerpanych smartfonów będą dostępne power banki ale w ograniczonej liczbie).

Szkolenie poprowadzi Krzysztof Włodek – pośrednik wolontariatu w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach; z fotografią związany od 2012 roku; twórca wystawy „Budki”, wykonanej w tradycyjnej ciemni fotograficznej i wystawionej w Galerii Miasta Ogrodów w 2013 roku; uczestnik różnych szkoleń i warsztatów z fotografii cyfrowej i tradycyjnej; wolontariusz m.in. Domu Aniołów Stróżów, Fundacji Mam marzenie, Akademii Przyszłości, gdzie wspomagał działania poszczególnych miejsc m.in. jako fotograf;

Pomiędzy częściami szkolenia odbędzie się przerwa regeneracyjna – zapewniamy ciepłe i chłodne napoje oraz owoce i słodkie przekąski.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza. Ilość miejsc jest mocno ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikat potwierdzający udział.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *