Sportowa Gra Miejska w Katowicach

14 kwietnia 2018 nasze Stowarzyszenie „Silesia Adventure Sport” już po raz ósmy zorganizuje sportową grę miejską (VIII Miejski Rajd Przygodowy w Katowicach). Zapraszamy do współpracy wolontariuszy!

Uczestnicy zabawy/zawodów otrzymają na starcie mapę części Katowic z zaznaczonymi punktami kontrolnymi, do których będą musieli dotrzeć. Na wyznaczonych punktach kontrolnych, zawodnicy będą musieli wykonać tzw. zadanie specjalne. Zadania generalnie podzielone są na: sprawnościowe (ścianka wspinaczkowa, kajaki, rzuty do celu, bieg po schodach, itd…) oraz zadania wymagające siły umysłu (rebusy, zadania matematyczne, znane cytaty, itp…).

Jakie zadania mamy dla wolontariuszy? Generalnie możemy je podzielić na dwie grupy:
1). Praca w biurze zawodów, czyli wydawanie kart startowych, depozyt, pomoc w przygotowaniu startu, wydawanie map przed startem. Po starcie rajdu mamy chwilę przerwy, a następnie szykujemy bazę zawodów na ponowne pojawienie się zawodników na mecie.

2). Praca w terenie. Tutaj głównym zadaniem wolontariuszy będzie czuwanie i ocena poprawności wykonania zadania specjalnego. Wolontariusze czekają na zawodników w punkcie kontrolnym. Po przyjściu uczestników zabawy wyjaśniają im co mają zrobić, obserwują wykonanie zadania i w zależności od poprawności wykonania zadania przyznają zespołowi minuty karne…

Pakiet dla wolontariusza.
Po imprezie zapraszamy na ciepły posiłek regeneracyjny. Ponadto każdy z wolontariuszy otrzyma 30% kupon rabatowy na zakup sprzętu sportowego marki Fjord Nansen (namioty, śpiwory, odzież, termosy, kubki termiczne) oraz 10% na cały asortyment w sklepie górskim Tuttu (ul. Kościuszki 8, Katowice). www.fjordnansen.pl

Jeśli jesteś zdecydowany pomóc nam w zawodach, napisz proszę mejla na adres: info@rajdmiejskikatowice.pl w tytule wpisując wolontariat. Otrzymasz od nas informacje a propos spotkania 4 kwietnia odnośnie wydarzenia.

Kontakt: kierownik rajdu, Marcin Franke
tel. 692 683 395
Strona zawodów: www.rajdmiejskikatowice.pl

Link do filmu z ostatniej naszej imprezy, luty 2018 – Tarnowskie Góry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *