„Pokaż jak działasz” – #śląskiewolontariaty w wirusa

Od pewnego czasu zachęcamy Was do różnych aktywności związanych z pomocą najbardziej potrzebującym osobom w trakcie epidemii w naszym województwie. Zobaczymy ile nas jest i jak działacie! Pokażcie na zdjęciu jak można działać i pomimo niesprzyjającej aury wysyłać pomoc i serce w kierunku drugiego człowieka. Bądźmy razem!

Ruszamy z nową edycją akcji #śląskiewolontariaty, w której chcemy pokazać jak można działać w trakcie epidemii oraz co Wy robicie na rzecz innych. Pokażcie więc waszą pomoc seniorom, zwierzętom, szycie maseczek czy dowóz leków, czekamy na każde, wizualne przedstawienie pomocy.

Wasze zdjęcia będziemy udostępniali na naszych kanałach social mediowych, żeby tym samym zachęcić do pomocy innych. Stwórzmy razem wielką sieć pomocy! Wasz wolontariat, poza pomocą, może zachęcić inne osoby (które mogą i chcą) do pomocy! Pomagajmy 2x więcej!

Co należy zrobić?

  • Wrzućcie na instagram zdjęcie lub relację z #śląskiewolontariaty
  • Możecie również podsyłać nam zdjęcia w PW na Instagramie bądź Facebooku
  • Dopiszcie, w opisie zdjęcia lub w prywatnej wiadomości, gdzie i komu pomagacie
  • Tyle! Niewiele waszych działań może zmotywować wiele dodatkowych osób!

Jeśli chcecie być na bieżąco z akcjami wolontaryjnymi, ofertami wolontariatu czy po prostu chcecie zobaczyć ile dobrego dzieje się w naszym województwie to zapraszamy do śledzenia nas na:

Instagramie https://www.instagram.com/centrum_wolontariatu_katowice/

Facebooku https://www.facebook.com/centrumwolontariatu/

Przesłanie zdjęcia z #śląskiewolontariaty w mediach społecznościowych lub wysłanie go nam drogą elektroniczną oznacza wyrażenie zgody na udostępnienie zdjęcia poprzez nasze kanały (Instagram, Facebook).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *