Wolontariat w Teatrze ROZBARK

W  związku z wydarzeniem „Polska Platforma Tańca”, które odbędzie się w terminie od 31.03.2017 r. do 05.04.2017 r., Teatr ROZBARK w Bytomiu poszukuje wolontariuszy, czyli osób od 18 roku życia, pełnych pasji, refleksji i energii, którzy zgodzą się nieodpłatnie zaangażować przy:
*opiece nad artystami występującymi w teatrze;
*obsłudze spektakli;
*obsłudze technicznej wydarzeń programowych;
*działaniach promocyjnych.

POSZUKIWANI
Ludzie otwarci, kreatywni, zainteresowani kulturą i sztuką, lubiący pracę z ludźmi, którzy pragną wzbogacić swoje życie osobiste i zawodowe o nowe doświadczenie. Jednocześnie ludzie odpowiedzialni, sumienni, pracowici i poważnie traktujących swoje obowiązki. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego, w stopniu komunikatywnym. Doświadczenie w pracy wolontariusza nie jest wymagane.

OFEROWANE
Organizatorzy wolontariatu będą traktować wolontariuszy jako członków zespołu Teatru. Będą dbać o to, aby mogli brać udział w obsługiwanych imprezach (wejściówki na spektakle). Będą dzielić z nimi blaski (kontakt z artystami, wstęp na zaplecze Teatru) i cienie wspólnej pracy w twórczej atmosferze. Na zakończenie współpracy otrzymają zaświadczenie bądź rekomendację dla potrzeb swojej dalszej kariery zawodowej.

CO i DO KOGO PRZESŁAĆ?
Do dnia 1 marca (środa), godz. 15.00 należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres elektroniczny: pr@teatrrozbark.pl
Osoby wybrane na podstawie zgłoszeń zostaną zaproszone na rozmowę w celu ustalenia wymiaru czasu pracy, zadań i oczekiwań obydwu stron.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *