Wolontariat podczas kawiarenki naprawczej Repair Cafe.

Stowarzyszenie Wolnej Herbaty poszukuje wolontariuszy, którzy będą zainteresowani pomocą w zakresie napraw przedmiotów przynoszonych na kawiarenkę naprawczą Repair Cafe.Pomoc szczególnie przyda się w zakresie naprawy elektroniki, komputerów, rowerów, biżuterii, odzieży i nie tylko!

Osoby zainteresowane pomocą proszone są o kontakt mailowy na adres ewa@wolnaherbata.pl lub poprzez prywatną wiadomość na profilu na Facebooku Stowarzyszenia

Wydarzenia tego typu odbywają się regularnie ponad 1500 miejscach na świecie i są częścią sieci repaircafe.org. W trakcie wydarzenia istnieje możliwość dotowania nieużywanych narzędzi oraz artykułów krawieckich na rzecz organizacji kolejnych kawiarenek naprawczych w regionie.

Repair Cafe odbędzie się 27 października w Centrum Organizacji Pozarządowych – Katowice przy ul. Kopernika 14. Wstęp wolny!

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu:
25 października 19:00 Wprowadzenie do Zero Waste
26 października 17:00 Warsztaty z naturalnych środków czystości
27 października 12:00-15:00 Repair Cafe

Wydarzenie jest organizowane przez Stowarzyszenie Wolnej Herbaty i odbywa się w ramach Tygodnia Gospodarki Obiegu Zamkniętego #PolishCircularWeek. Informacje o wszystkich organizowanych wydarzeniach można znaleźć pod adresem: www.circularweek.org.


Projekt jest realizowany dzięki Dofinansowaniu przyznanemu w ramach konkursu „GOZpodarne wyzwanie”, którego organizatorem jest firma doradcza CSR Consulting, patronem Koalicja Reconomy, a Partnerem Głównym firma Stena Recycling.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *