Wolontariat na V Festiwalu Piosenki Osób Niepełnosprawnych MOCArt w Katowicach

Stowarzyszenie „Power Of Soul” z siedzibą w Katowicach, którego głównym celem jest upowszechnianie muzyki oraz działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, poszukuje wolontariuszy na V Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych „MOCArt“ w Katowicach.

Festiwal obejmuje 10-dniowe warsztaty muzyczno-psychologiczne, adresowane do grupy osób niepełnosprawnych z całej Polski, które odbędą się w Pałacu Młodzieży przy ul. Mikołowskiej 26 w Katowicach w terminie od 22.08 do 31.08.2018r, oraz Konkurs Piosenki oraz Jubileuszową Galę w dniu 31.08.2018r.

W dniach 22-31 sierpnia podczas warsztatów, po kilka godzin dziennie, poszukujemy kilkoro wolontariuszy, wśród których dobrze widziana będzie znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy i znajomość procedur medycznych.

W dniu Konkursu muzycznego i Gali w Pałacu Młodzieży dnia 31 sierpnia 2018 (piątek) w godzinach 15:oo -20:oo potrzeba 20 Wolontariuszy , których zapraszamy do pomocy przy asystowaniu Artystom niepełnosprawnych w trakcie Konkursu Piosenki i Gali Finałowej.

Nagrodą dla Wolontariuszy będzie uczestnictwo w Gali od godziny 18:00 (wraz z Rodziną i Przyjaciółmi)
oraz nasza – Organizatorów i Artystów – wdzięczność , potwierdzona pisemnym podziękowaniem.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontaktowanie się z Panią Aldoną Snarską-Kurek, animatorką kultury i współorganizatorką Festiwalu MOCart, pod numerem telefonu 503-72-71-37

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *