Wolontariat na European Rover Challenge w Starachowicach

European Rover Challenge nie powstałby bez zaangażowania wolontariuszy. Zapraszamy do współpracy wszystkich pasjonujących się tematyką kosmiczną, technologiami, ale też lubiących wyzwania, pracę w grupie, a odnajdywanie się w nowych sytuacjach traktują jak dobrą przygodę!

W dniach 13-17 września w Starachowicach odbędą się zawody łazików marsjańskich. Drużyny z całego świata przyjadą ze swoimi robotami, aby uczestniczyć w przygotowanych konkurencjach. Jednocześnie przygotowana będzie strefa wystawców, którzy mają również bogatą ofertę dla odwiedzających.

Wolontariat podczas ERC to świetna okazja do poznania zaplecza organizacyjnego tego niezwykłego wydarzenia, spotkania wyjątkowych ludzi i praca w niepowtarzalnej, kosmicznej atmosferze. To prawdziwa gratka dla pasjonatów technologii, tematyki kosmicznej ale również dla tych, którzy lubią po prostu nowe wyzwania i dobrą zabawę zarazem.

Organizator zapewnia: noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, koszulki wydarzenia oraz pamiątkowe gadżety od organizatorów i wystawców oraz na życzenie zaświadczenie o odbytym wolontariacie.

Podsumowanie ERC 2016:

https://www.youtube.com/watch?v=PtYWM0gH5AY

Warunkiem jest pełnoletniość.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w wolontariacie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać drogą elektroniczną na adres: wolontariat[at]roverchallenge.eu


Załączniki:
Regulamin wolontariatu
Zgoda na przetwarzanie danych (RODO)
Zmiana w przepisach o ochronie danych osobowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *