Staże dla koordynatorów wolontariatu

Jesteś lub chcesz zostać koordynatorem/-ką wolontariatu, a szczególnie interesuje Cię wolontariat akcyjny/sportowy? Zapraszamy serdecznie na staż dotyczący koordynacji wolontariatu, który odbędzie się na początku października przy okazji Silesia Marathonu, na którym jako Regionalne Centrum Wolontariatu mamy przyjemność organizować wolontariat.

Do kogo skierowany jest staż?
Staż skierowany jest do wszystkich osób, które chcą poznać tajniki organizowania wolontariatu podczas największej imprezy biegowej na Śląsku i zdobyć doświadczenie w zakresie koordynowania wolontariatu sportowego/akcyjnego.

Czego nauczą się uczestnicy stażu?
– kontakt z grupą ponad 500 wolontariuszy
– tworzenie grafików pracy dla wolontariuszy
– planowanie zadań i szkolenie wolontariuszy
– koordynacja poszczególnych stref działalności wolontariuszy
– komunikacja z poszczególnymi strefami działalności

Na staż prosimy zgłaszać się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. O wynikach będziemy informowali drogą telefoniczną lub mailową. Każda osoba biorąca udział w stażu powinna zarejestrować się w Systemie Obsługi Wolontariatu pod adresem: korpussolidarnosci.gov.pl. Stażysta i opiekun stażu na zakończenie wypełniają kartę stażu i ankietę ewaluacyjną. W razie pytań prosimy dzwonić pod numer 691201960 lub mailowo katowice@wolontariat.org.pl

Formularz zgłoszeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *