Mistrzostw Europy i Afryki w wakeboardzie

Wake Zone Stawiki zaprasza wszystkich chętnych do wolontariatu w ramach Mistrzostw Europy i Afryki w wakeboardzie, wakeskate i sitwaku kategorii OPEN mężczyzn i kobiet.

Ogłoszenie dodane przez: Wake Zone Stawiki.

Jest to pierwsza impreza tej rangi w kategorii open organizowana w Polsce. Zawody odbywają się 25-27.07.2019r. w Sosnowcu przy ulicy Kresowej 4 przy stawie Stawiki. Prosimy wysyłać zgłoszenia pod adres email basia@wake-zone.pl. Organizatorem jest Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego oraz Klub Sportowy Wake Zone Stawiki.

Poszukujemy:

  • Wolontariuszy informacyjnych
  • Wolontariuszy do obsługi poszczególnych stref zawodów
  • Wolontariuszy dbających o wizerunek i estetykę ośrodka

Gwarantujemy:

  • referencje
  • voucher na szkolenie wakeboardowe 2h + sprzęt
  • godzinny wstęp na wodny tor przeszkód- Aquator
  • gadżety związane z wydarzeniem
  • posiłek
  • przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

Na zgłoszenia czekamy do 14.07.2019r.

INFO O OBIEKCIE:

Wake Zone Stawiki to najnowocześniejszy kompleks wyciągów do nart wodnych i wakeboardu w Polsce. Ośrodek to nie tylko pięciosłupowy wyciąg FSC 5.0 Rixen o długości 750 m oraz dwusłupowy wyciąg szkoleniowy 2.0 Sesitec o długości 200 m, ale również Aquator- największy w Polsce wodny tor przeszkód położony tuż przy plaży. Doskonałym uzupełnieniem wakeparku jest całoroczny beach bar- „Przystań na Stawikach”. Właściciele ośrodka zadbali o komfort użytkowników wyposażając go w wypożyczalnie, sklep ze sprzętem i odzieżą, serwis, zaplecze sanitarne wraz z przebieralniami. W sezonie odbywają się imprezy cykliczne m.in. nocna jazda, impreza przebierana, eventy tylko dla Pań. Podczas wakacji dla dzieci i młodzieży organizowane są półkolonie. Każdy użytkownik wakeparku jest szkolony przez naszych instruktorów. W ramach działalności wakeparku wygospodarowano godziny dla początkujących, gdzie wyciąg zwalnia tempo, treningi dla Pań, oraz treningi dla Klubu Wake Zone Stawiki.

Klub Sportowy Wake Zone Stawiki jest to organizacja non profit zrzeszona w Polskim Związku Motorowodnym i Nart Wodnych, zajmująca się rozwojem sportów wodnych w Polsce, oferująca możliwość trenowania dyscyplin Wakeboard i narty wodne za wyciągiem przez wykwalifikowanych trenerów jednocześnie wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski i Europy. W 2018 roku na terenie ośrodka odbyły się Mistrzostwa Polski, na których członkowie klubu wywalczyli 4 medale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *