Migawka. Akcja! Warsztaty fotograficzne

Fot. Matthias Ripp
Fot. Matthias Ripp

Interesujesz się fotografią? Chciał(a)byś wiedzieć, jak robić lepsze zdjęcia? Zapraszamy na warsztaty dla wolontariuszy, które odbędą się 22 sierpnia w godz. 17:00-20:00 w katowickim Nikiszowcu.

Warsztaty skierowane są zarówno dla osób początkujących, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią, jak też tych bardziej doświadczonych. Podczas warsztatów poznasz zasady działania aparatu oraz podstawy kompozycji. Dowiesz się, co zrobić, żeby Twoje zdjęcia stały się lepsze. Nauczysz się jak robić zdjęcia, które dobrze dokumentują wydarzenia w Twojej organizacji.

 

Warsztaty poprowadzi Tomasz Kiełkowski, śląski fotografik od wielu lat zajmujący się fotografią eventów oraz architektury. Autor zdjęć do wielu publikacji.

Kiedy: wtorek 22 sierpnia 2017 godz. 17:00-20:00

Gdzie: Centrum Zimbardo w Nikiszowcu, Katowice, Plac Wyzwolenia 21

Uczestników prosimy (w miarę możliwości) o zabranie własnych aparatów. Osoby z własnym sprzętem będą miały pierwszeństwo w przyjęciu na warsztaty.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 sierpnia za pośrednictwem formularza. Ilość miejsc ograniczona!

Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone mailowo.

Organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach

Współorganizatorzy: Fabryka Inicjatyw Lokalnych, Centrum Zimbardo

Projekt „Śląskie. Wolontariat” jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *