„Kuźnia wolontariatu” – noworoczna przygoda z imprezami biegowymi

„Kuźnia Wolontariatu” to stała współpraca podczas organizacji imprez biegowych, które odbywają się w Parku Śląskim. Związane są z nimi warsztaty i szkolenia, gry terenowe oraz spotkania integracyjne.

 

Parkowi wolontariusze nauczą się sprawnego działania w zespole, podejmowania decyzji, planowania i organizowania wydarzeń sportowych.  Głównymi wydarzeniami, w których będą pomagać są imprezy sportowe w Parku Śląskim.

Uczestnicy programu będą zobowiązani do wzięcia udziału w warsztatach oraz zaangażowania się w minimum 3 biegach w roku (dzień biegu oraz piątek lub sobota przed biegiem). Dla każdego wolontariusza organizatorzy gwarantują standardowe pakiety poszczególnych biegów, niespodzianki dla najwytrwalszych oraz zaświadczenie o działaniu wolontariackim.

Zgłoszenia przyjmowane do 17 stycznia poprzez formularz zgłoszeniowy. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 19 stycznia w Parku Śląskim.

Program jest adresowany do osób powyżej 15 roku życia. Uczestnicy niepełnoletni mogą wziąć udział w programie za zgodą opiekunów prawnych. Więcej informacji pod adresem mailowym: sandra.kolodziejska@vp.pl lub numerem telefonu: 660-662-941

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *