Industriada 2018 w Fabryce Porcelany

Filmoteka Śląska poszukuje wolontariuszy/-ek do organizacji aktywności na stanowiskach edukacyjnych odbywających się w Porcelanie Śląskiej w Katowicach w dniu 9 czerwca 2018 roku.

Poszukujemy osób, które dobrze czują się w towarzyszeniu uczestnikom warsztatów podczas wykonywania przez nich różnych manualnych aktywności. Nasi wolontariusze będą pomagać animatorom w czasie prowadzenia zajęć edukacyjnych oraz zajmą się obsługą widzów w czasie wieczornych projekcji i koncertu na terenie fabryki.

Konkretnie szukamy osób do:

1. W godzinach od 9:00 do 19:00 do pomocy animatorom przy stanowiskach edukacyjnych ( malowanie porcelany, nanoszenie kalek zdobniczych na porcelanę, układanie filmowych puzzli oraz projekcja animacji i warsztaty z taśmą filmową).

2. W godzinach od 17:30 do 20:30 do obsługi widzów w czasie wieczornych wydarzeń ( projekcje filmowe, koncert, spektakl).

Dzięki byciu wolontariuszem/-ką na naszych wydarzeniach zdobędziecie doświadczenie w zakresie:

-prowadzenia zajęć z zakresu edukacji filmowej
-organizacji wydarzeń kulturalnych

W zamian za poświęcony nam czas i swoją pracę wolontariusze/-ki będą mieli możliwość:

-do bezpłatnego wstępu na wieczorne wydarzenia w Fabryce Porcelany w dniu 9 czerwca 2018 ( projekcja filmów, koncert i spektakl teatralny)
-otrzymania 1 podwójnego zaproszenia na dowolny seans filmowy w kinie Kosmos w okresie od 10 do 30 czerwca 2018 roku
Dodatkowo każdy wolontariusz/-ka otrzymają zaświadczenie o świadczeniu wolontariatu na rzecz Filmoteki Śląskiej oraz umowę o współpracy.

Wolontariusze otrzymają również kupony na bezpłatny transport Kolejami Śląskimi w dniu 9 czerwca.

Na wasze zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, email, telefon, godziny w jakich możecie być na Industriadzie czekamy do 5 czerwca.

Przesyłajcie je do Agaty Hofelmajer-Roś: E: a.hofelmajer-ros[a]filmotekaslaska.pl, T: 502 237 674

Spotkanie organizacyjne planujemy na 7 czerwca w kinie Kosmos w godzinach pomiędzy 8:30 a 14:00. Jeśli jednak nie dacie rady się tu pojawić spotykamy się 9 czerwca w Fabryce Porcelany o godzinie 10:00.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *