Gala Wolontariatu 2018

Zapraszamy do udziału w Gali Wolontariatu Województwa Śląskiego! Odbędzie się 19 grudnia o godz. 17:00 na Wydziale Teologicznym UŚ w Katowicach (ul. Jordana 18).

Główny punkt Gali to – jak co roku – rozstrzygnięcie konkursu „Barwy Wolontariatu” na Wolontariuszy Roku w naszym regionie. W tym roku kapituła wybierała laureatów spośród ponad czterdziestu zgłoszeń.

Artystycznym urozmaiceniem wydarzenia będzie występ Joanny Smajdor – wokalistki, pianistki, uczestniczki programów rozrywkowych „Mam Talent” i „The Voice of Poland”. Joanna Smajdor jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych m.in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej czy Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej.

Do udziału w Gali zapraszamy wolontariuszy, przedstawicieli organizacji pozarządowych, szkół, instytucji publicznych, ale też wszystkich zainteresowanych tematyką wolontariatu. Wstęp wolny!

Gala jest organizowana przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach. Projekt współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Kim byli laureaci Barw Wolontariatu w poprzednich latach? Zobaczcie krótkie filmiki o pani Kazi – wolontariuszce roku 2017 oraz wolontariuszach „Kopalni Wolontariatu” – laureatach sprzed 2 lat.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *