Aniołowie wiedzy poszukiwani!

W związku z dynamicznym rozwojem Stowarzyszenia Anioły Wiedzy poszukujemy energicznych i kreatywnych wolontariuszy, którzy nie boją się wyzwań, uwielbiają pracę z dziećmi i mają otwarte serca.

Stowarzyszenie Anioły Wiedzy to grupa pasjonatów nauki, którzy poświęcają jedynie godzinę tygodniowo na pomoc w nauce dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Każdy wolontariusz przy wsparciu innych członków Stowarzyszenia, udziela darmowych korepetycji przydzielonemu podopiecznemu.

Od niedawna mamy możliwość pracy zdalnej dzięki platformie internetowej, wydzielonej specjalnie dla naszej organizacji! Od tej pory współpracować z nami mogą wolontariusze z całej Polski, dlatego też szukamy nowych Aniołów.

Chcesz przyczynić się do poszerzania wiedzy młodych osób? Możesz poświęcić godzinę tygodniowo na bezinteresowną pomoc? Lubisz pracować zdalnie z dowolnego, ulubionego miejsca? Szukamy właśnie Ciebie!

Nie masz doświadczenia? Nie martw się! My Cię wszystkiego nauczymy. Zawsze będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie i pomoc!

Celem omówienia szczegółów współpracy prosimy o kontakt mailowy: kromanowska.aniolywiedzy@outlook.com lub telefoniczny: 602 563 518.

Więcej o Stowarzyszeniu Anioły Wiedzy na stronie internetowej: aniolywiedzy.pl lub na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *