A Ty, jaką historię stworzysz? Dołącz do AIESEC!

Dołącz do AIESEC 1aChcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Katowicach jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi?

Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC KATOWICE UE  który od 38 lat działa przy Uniwersytecie Ekonomicznym, zrzeszając studentów z uczelni całego województwa. Realizowane przez Stowarzyszenie projekty związane z prowadzeniem wymian międzynarodowych pozwalają młodym ludziom szerzyć otwartość na inne kultury i wspierać edukację społeczno-kulturową w naszym rejonie. Poprzez wykonywanie zadań w ramach organizowanych przedsięwzięć, studenci mogą spróbować swoich sił m. in. w pozyskiwaniu partnerów, negocjacjach, tworzeniu kampanii promocyjnych, współpracy z mediami i instytucjami, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, czy organizacji wydarzeń. Działanie w projekcie to przede wszystkim praktyczna lekcja kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole (również multikulturowym), efektywna komunikacja, umiejętność formułowania i rozwiązywania problemów, które są wymieniane jako jedne z najbardziej pożądanych przez pracodawców.

Jeśli chcesz dołączyć do AIESEC KATOWICE UE i aktywnie działać dla naszego miasta, zdobywać praktyczną wiedzę i poznać innych młodych, zaangażowanych ludzi, do 29 STYCZNIA wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.aiesec.pl/rekrutacja i zdecyduj, w jakim kierunku chcesz rozwijać siebie i swoje otoczenie. Po otrzymaniu telefonu z zaproszeniem na spotkanie, przyjdź na rozmowę rekrutacyjną, by dać się lepiej poznać i pokazać swój punkt widzenia. Podczas zadania grupowego będziesz mieć okazję do skonfrontowania swoich pomysłów z pomysłami innych i wspólnie wypracujecie sposób ich realizacji. Ostatnim etapem rekrutacji jest wyjazd na konferencję, podczas której poszerzysz wiedzę o AIESEC, poznasz członków naszego Oddziału oraz osoby, z którymi będziesz pracować nad jednym z projektów.

AIESEC jest największą, niezależną organizacją prowadzoną przez 70 000 młodych ludzi
w 122 krajach świata. Od niemal 70 lat celem stowarzyszenia jest rozwój cech liderskich poprzez
możliwość realizacji projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.

Oddział Lokalny AIESEC KATOWICE UE zaprasza do kontaktu drogą mailową:
aiesec.katowice@gmail.com

oraz odwiedzania biura, które mieści się w:
AIESEC Polska Oddział Lokalny Katowice Uniwersytet Ekonomiczny
40-287 Katowice przy ulicy 1-Maja 50, w pokoju 213
i  jest otwarte od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 18:00

Proces rekrutacji trwa od 16 stycznia do 29 stycznia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *