Lipcowe spotkanie dla koordynatorów wolontariatu

szkolenia_spotkaniaJak promować wolontariat i rekrutować wolontariuszy? O sprawdzonych i zupełnie nowych sposobach będziemy rozmawiać na lipcowym spotkaniu dla koordynatorów wolontariatu. Zapraszamy 20 lipca!

Czas i miejsce: 20 lipca 2017 godz. 17:00-19:00, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

Jak i gdzie szukać wolontariuszy? Jak przygotować dobre ogłoszenie? Jak mówić i pisać o wolontariacie w mediach społecznościowych? Odpowiedzi na te pytania znajdą się w prezentacji Dariusza Stawika z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Katowicach.

Drugą prezentację poprowadzą przedstawiciele JobSquare – zaprezentują aplikację, która jest zupełnie nowym podejściem do rekrutacji. JobSquare działa podobnie jak Tinder – popularna aplikacja do randkowania, służy jednak nie do łączenia par, a firm i pracowników oraz organizacji i wolontariuszy. Czy przyjmie się w świecie wolontariatu? Warto ją poznać i podyskutować.

Spotkania z cyklu „koordynuję” w 2017 roku odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *