Warsztaty: Cukierek czy marchewka – czyli rola koordynatora w procesie motywacji i sprawnej komunikacji z wolontariuszami

Zapraszamy koordynatorki i koordynatorów wolontariatu na warsztaty z zakresu motywowania wolontariuszy młodzieżowych – „Cukierek czy marchewka – czyli rola koordynatora w procesie motywacji i sprawnej komunikacji z wolontariuszami”.

Termin: 24.11.2022 r. czwartek
Godziny: 17:00 – 20:30

„Cukierek czy marchewka – czyli rola koordynatora w procesie motywacji i sprawnej komunikacji z wolontariuszami” Podczas warsztatów porozmawiamy o tym jak motywować do działalności społecznej oraz jaki wpływ ma na to komunikacja.

Forma: po zebraniu odpowiedzi z ankiety zgłoszeniowej podejmiemy decyzję czy warsztaty realizowane będą stacjonarnie czy w formule online.

Warsztaty poprowadzi Grzegorz Wróbel: społecznik kochający pracę z ludźmi. Uczestniczył w kilkuset projektach społecznych i wolontariackich o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Współpracował z tysiącem wolontariuszy w perspektywie krótko i długoterminowej. Jest miłośnikiem psychologii, amatorem marketingu i zapalony eventowcem. Jego celem jest tworzyć jak najlepsze warunki pracy by  wolontariusze mogli się rozwijać.

Zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza https://forms.gle/r5fqSozSLWzZHtj46 do 11 listopada 2022 r. lub wyczerpania ilości miejsc. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie jest bezpłatne i przeznaczone dla koordynatorów wolontariatu z organizacji pozarządowych i instytucji działających na terenie województwa śląskiego.Szkolenie jest dofinansowane z Korpus Solidarności. Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *