Trener efektywnych szkoleń w organizacji pozarządowej

Zapraszamy serdecznie na szkolenie dotyczące prowadzenia efektywnych szkoleń wewnętrznych w organizacjach pozarządowych. Szkolenie odbędzie się 29.06.2021 o 15:30 w Ekumenicznej Fundacji Betlehem przy ul. Gliwickiej 81 w Katowicach.

Wiele organizacji pozarządowych, prowadzących wolontariat staje przed wyzwaniem zrekrutowania, a następnie skutecznego przeszkolenia swoich przyszłych wolontariuszy. Warto zatem zadbać o to, aby mieć w organizacji kompetentnego trenera, który będzie potrafił przeprowadzić tego typu szkolenia w sposób efektywny oraz aby były one na wysokim poziomie. Tym razem przychodzimy z pomocną dłonią do organizacji, którym zależy na umiejętnym przeprowadzaniu szkoleń wewnętrznych.

Tematyka szkolenia:
• Jak rekrutować wolontariuszy?
• Jak następnie zadbać o zaspokojenie ich potrzeb szkoleniowych?
• W jaki sposób prowadzić szkolenia, które będą wartościowe i efektywne?
• Jak wdrożyć wolontariat w życie organizacji oraz zadbać o to, aby wolontariusze byli kompetentni i chcieli uczestniczyć w szkoleniach?

Termin szkolenia: 29.06.2021 o 15:30 i potrwa do ok. 19:00
Miejsce: Szkolenie realizowane jest we współpracy z Ekumeniczną Fundacją Betlehem. Odbędzie się w ich placówce przy ul. Gliwickiej 81 w Katowicach.
Zapewniamy: Imienny certyfikat oraz poczęstunek na szkoleniu
Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba osób mocno ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie poprowadzi Piotr Zychowicz – trener i coach. Absolwent Politechniki Śląskiej oraz Akademii Profesjonalnego Coachingu. Dyrektor w firmie INK-Piotr W.: Zychowicz. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *