Teatralna Maszyna Pszczyna szuka wolontariuszy

Festiwal Teatralna Maszyna Pszczyna wraz z Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, prezentuje projekt Maszynownia Ćwiczenia Wszechstronne 2018!

Będąc uczestnikiem projektu Maszynownia Ćwiczenia Wszechstronne 2018 masz szansę nabyć zupełnie nowe umiejętności i doświadczenia. W trakcie, przez 4 dni, będziesz pracować przy organizacji dużej imprezy, przekonasz się, jak wyglądają kulisy jej produkcji. Dla Maszynistów został przygotowany warsztat szkoleniowy: „Integracja międzypokoleniowa w akcie twórczym na przykładzie wydarzenia muzycznego. Koncepcja, realizacja, wykorzystanie funkcjonujących podmiotów i nadanie im nowej jakości”. Maszynistom będzie przysługiwać konsultacja w Pogotowiu Kulturalnym w zakresie wiedzy o finansowaniu i organizowaniu przedsięwzięć kulturalnych.

Po części teoretycznej czeka wszystkich ciężka praca przy organizacji i obsłudze technicznej festiwalu. Wszystko w rzeczywistości tak odmiennej od innych, znanych wydarzeń kulturalnych realizowanych na Śląsku. Powitajmy lato, zanim zagości w naszych kalendarzach! Ruszamy pełną parą 26 maja!

Wolontariuszem może zostać każdy, kto ma ukończone 16 lat. Podczas trwania festiwalu TEATRALNA MASZYNA PSZCZYNA organizator zapewnia umowę wolontariacką wraz z ubezpieczeniem. Gwarantuje też noclegi i posiłek. Po zakończeniu imprezy otrzymasz certyfikat potwierdzający Twój wkład w organizację wydarzenia.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem.

Czekamy na Ciebie do 21 maja.
O wynikach rekrutacji będziemy informowali do 24 maja. Z wybranymi Maszynistami skontaktujemy się indywidualnie.

Nie spóźnij się, nakręć Maszynę póki czas!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *