Podróże z wolontariatem – szkolenie

Jesteście ciekawi, jak wygląda wolontariat zagraniczny? Sami myślicie o wyjeździe? Zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 8 maja o godz. 16:00 w Katowicach.

Czas i miejsce: 8 maja godz. 16:00-19:00, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

W ramach Wolontariatu Europejskiego (EVS) można wyjechać zagranicę na okres od dwóch tygodni do dwunastu miesięcy. Wolontariusze mają zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, a także niewielkie kieszonkowe. W ciągu roku na EVS wyjeżdża z Polski ok. 500 osób. Na szkoleniu będzie także mowa o wymianach młodzieżowych i Europejskim Korpusie Solidarności.

Szkolenie poprowadzi Natalia Germanek: koordynatorka projektów Erasmus+. Specjalista ds. promocji i PR. Absolwentka Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Administracji i Zarządzania. Z organizacjami pozarządowymi związana od początku swojej kariery zawodowej. Współzałożycielka Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego.

Zapewniamy: drobny poczęstunek, miłą atmosferę oraz zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 maja za pośrednictwem formularza online. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone mailowo.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *