Nowe technologie w pracy koordynatora – spotkanie

1111dsc_2929Maile, Skype, Messenger, a może coś więcej? Zapraszamy na spotkanie dla koordynatorów wolontariatu, na którym przyjrzymy się narzędziom internetowym, które ułatwią komunikację z wolontariuszami. Spotkanie odbędzie się 18 maja o godz. 17:00 w Katowicach.

Czas i miejsce: czwartek 18 maja godz. 17:00, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

W Internecie można znaleźć coraz więcej narzędzi, aplikacji i serwisów, które mogą się okazać pomocne w pracy koordynatora wolontariatu. Na spotkaniu przyjrzymy się kilku z nich.

Grupy na Facebooku to narzędzie, które zapewne znacie. Jak sprawdza się w komunikacji z wolontariuszami? O doświadczeniach Regionalnego Centrum Wolontariatu opowie Dariusz Stawik.

Slack to nowoczesne narzędzie do komunikacji zespołowej, coraz popularniejsze w biznesie. O tym, jak Slack działa w stowarzyszeniu Otwarte Klatki, opowie Marcin Niesyt.

Jak platforma dla graczy może przydać się w organizacji pozarządowej? Discord zaprezentuje Justyna Lipke z katowickiej grupy Amnesty International.

A z jakich narzędzi wy korzystacie? Liczymy na inspirującą dyskusję!

Spotkania z cyklu „koordynuję” w 2017 roku odbywają się zazwyczaj w pierwsze czwartki miesiąca. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *