Nabór na EVS w Danii, Dansk ICYE

Stowarzyszenie BONA FIDES i organizacja duńska Dansk ICYE poszukują wolontariuszy na projekty EVS w różnych organizacjach przyjmujących w miastach takich jak Varde, Kerteminde, Ulfborg, Glamsbjerg czy Aarhus.

O każdym projekcie można przeczytać w odpowiednim linku dołączonym do ogłoszenia.

Zgłoszenia (CV ze zdjęciem oraz formularzem aplikacyjnym: application-icye-denmark) prosimy przesyłać na adres natalia@bonafides.pl oraz evs.incoming@icye.dk (zgłoszenia należy wysłać na oba adresy mailowe)
W tytule wiadomości prosimy napisać „EVS-nazwa organizacji przyjmującej” np: „EVS-Hertha Levefællesskab”. Zgłoszenia o innym tytule nie będą rozpatrywane.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 grudnia 2016

Dane organizacji wysyłającej:
Sending association:
Bona Fides Association (Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides)
Acronym: SAO Bona Fides
ul. Warszawska 19
40-009 Katowice
POLAND
PIC: 947802812
EI referance number: 2013-PL-100
EVS coordinator
Natalia Podbielska
natalia@bonafides.pl

Dansk ICYE jest organizacją koordynującą poszukującą kandydatów na wolontariuszy EVS do różnych organizacji przyjmujących w Danii. O każdej z tej organizacji, proponowanych zadaniach, terminie w jakim można wyjechać można przeczytać w odpowiednim linku poniżej.
Proponowane projekty są bardzo różnorodne: od pracy z młodzieżą przy projektach edukacyjnych, z dziećmi przez projekty ekologiczne i pracę ze zwierzętami w zoo aż po działania z osobami niepełnosprawnymi czy przy projektach kulturalnych.

The following list is an overview of the EVS-projects in Denmark. Click on the name of the project and read more about it. You will also find valuable information such as a link to the project on the EVS database, important numbers relevant to the application, volunteer period and contact information.

http://evs.bonafides.pl/2016/12/nabor-na-evs-w-danii-dansk-icye-2/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *