Nabór na EVS w Danii, Dansk ICYE

Stowarzyszenie BONA FIDES i organizacja duńska Dansk ICYE poszukują wolontariuszy na projekty EVS w różnych organizacjach przyjmujących w miastach takich jak Varde, Kerteminde, Ulfborg, Glamsbjerg czy Aarhus. W sumie mamy do zaoferowania 20 różnych projektów dla 46 osób! O każdym projekcie można przeczytać w odpowiednim linku dołączonym do ogłoszenia.

 

Zgłoszenia: CV ze zdjęciem oraz formularz aplikacyjny: EVS-Application-Form-Dansk-ICYE wypełnione w j. angielskim prosimy przesyłać na adres natalia@bonafides.pl oraz evs.incoming@icye.dk (zgłoszenia należy wysłać na oba adresy mailowe)
W tytule wiadomości prosimy napisać „EVS-nazwa organizacji przyjmującej” np: „EVS-AAGAARD EFTERSKOLE” lub „EVS – SINDHUSET”. Zgłoszenia o innym tytule nie będą rozpatrywane. Jeżeli zainteresuje Was więcej niż jeden projekt, możecie aplikować na kilka z nich, jednak do każdego z osobna musicie wypełnić formularz aplikacyjny i wysłać osobne wiadomości mailowe z aplikacją.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 26 marzec 2017

W treści wiadomości mailowej koniecznie prosimy umieścić poniższą informację:
Sending association:
Bona Fides Association (Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides)
Acronym: SAO Bona Fides
ul. Warszawska 19
40-009 Katowice
POLAND
PIC: 947802812
EI referance number: 2013-PL-100
EVS coordinator
Natalia Podbielska
natalia@bonafides.pl
My sending organization is able to apply with the project to Polish National Agency for upcoming deadline

Dansk ICYE jest organizacją koordynującą poszukującą kandydatów na wolontariuszy EVS do różnych organizacji przyjmujących w Danii. O każdej z tej organizacji, proponowanych zadaniach, terminie w jakim można wyjechać można przeczytać w odpowiednim pliku PDF poniżej.
Proponowane projekty są bardzo różnorodne: od pracy z młodzieżą przy projektach edukacyjnych, z dziećmi przez projekty ekologiczne i pracę ze zwierzętami w zoo aż po działania z osobami niepełnosprawnymi i starszymi czy przy projektach kulturalnych.

Szczegóły na naszej stronie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *