Milena Skupień III w plebiscycie na Katowiczankę Roku

Milena_profiloweNasza prezeska i animatorka wolontariatu znalazła się na podium w plebiscycie na Katowiczankę Roku 2016. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i głosy!

Plebiscyt portalu InfoKatowice trwał od 28 lutego do 14 marca. Nominowanych do tytułu było dziesięć kobiet, które wyróżniały się działalnością na rzecz miasta. W internetowym głosowaniu pierwsze miejsce zajęła Patrycja Grolik – miejska radna, m.in. za walkę przeciwko likwidacji Szpitala Murcki. Drugie – Marta Piotrowska, aktywistka na rzecz praw kobiet, organizatorka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet w Katowicach.

Milena Skupień, która zajęła trzecie miejsce, była zgłoszona za szereg działań na rzecz wolontariatu w naszym regionie. M.in. za koordynację wolontariuszy na dużych eventach (Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej, PKO Silesia Marathon), za animację wolontariatu szkolnego w projekcie Polichrom oraz za koordynowanie wolontariatu w Fundacji Iskierka, która pomaga dzieciom chorym onkologicznie i ich rodzinom.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie: oddane głosy, udostępnienia, memy, posty w mediach społecznościowych. To, jak wielu wolontariuszy włączyło się w promowanie kandydatury Mileny, ma dla nas szczególną wartość. Poniżej znajdziecie wybrane dowody na to zaangażowanie. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *