Konkurs Barwy Wolontariatu w woj. śląskim- do 7 listopada!

img_5658Zapraszamy do udziału w konkursie na Wolontariusza Roku 2017 „Barwy Wolontariatu”. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 listopada. Regionalne Centrum Wolontariatu w Katowicach jest organizatorem konkursu w województwie śląskim.

Konkurs kierowany jest do organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami. Jest okazją, by w sposób szczególny docenić i nagrodzić wolontariuszy za ich zaangażowanie i aktywność na wielu polach. Konkurs jest również szansą na promocję i upowszechnianie dobrych praktyk współdziałania organizacji z wolontariuszami.

Zgłoszeń kandydatów do nagrody dokonywać mogą organizacje pozarządowe, instytucje i inne podmioty uprawnione do współpracy z wolontariuszami zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i wolontariacie oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 listopada. (W ostatnich dniach prosimy o przesyłanie zgłoszeń tylko elektronicznie, ponieważ zgłoszenia pocztą mogą nie nadejść do obrad kapituły).

Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Śląskiej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 4.12.2017r.

Wszystkie informacje zamieszczone są w regulaminie, w razie pytań prosimy o kontakt na: katowice@wolontariat.org.pl lub tel: 502 771 669

Regulamin:

pobierz plik pdf

pobierz plik docx

Formularz zgłoszeniowy:

pobierz plik pdf
pobierz plik docx

Śląska Gala Wolontariatu  współfinansowana jest z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego w ramach projektu „Śląskie. Wolontariat”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *