Gry terenowe i aplikacje mobilne na wolontariacie

Gry terenowe i aplikacje mobilne - szkolenieJak zaprojektować grę miejską z udziałem nowych technologii? Zapraszamy na szkolenie dla wolontariuszy 28 listopada w Katowicach.

Czas i miejsce: 28 listopada godz. 16:00-19:00, Centrum Organizacji Pozarządowych, Katowice ul. Młyńska 5

Poprzez gry miejskie możemy integrować wolontariuszy, edukować dzieciaki, zaangażować mieszkańców. Jak zaprojektować dobrą grę i wykorzystać do tego nowe technologie?

 

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Bilska: nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Gliwicach. Uznana przez jurorów konkursu Pearson ELT Teacher Award za najlepszą nauczycielkę w Europie i Azji Środkowej. Współtworzy szkołę przyjazną nowoczesnym technologiom TIK z otwartym dla uczniów dostępem do WiFi w modelu pracy BYOD. Zwolenniczka pracy metodą projektu, edukacji przez zabawę z wykorzystaniem gier i gamifikacji. Należy do grupy Superbelfrzy RP. Organizuje spotkania Tech Klubu w Gliwicach. Prowadzi na Facebooku fanpage – GamifikacjaEdu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone mailowo.

Projekt „Śląskie. Wolontariat” jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *