Festiwal Organizacji Pozarządowych

FOPlogoFabryka Inicjatyw Lokalnych zaprasza katowickie organizacje na VIII Festiwal Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się 8-9 IX. Hasłem przewodnim tegorocznego Festiwalu jest profesjonalizacja III sektora.

Pierwszego dnia 8 IX (piątek), godz. 18.30 odbędzie się spotkanie inauguracyjne, które będzie okazją do porozmawiania oficjalnie, a także w kuluarach nt. tego czy i jak się profesjonalizować, a także do wymiany własnych doświadczeń i opinii nt. związanych z tym korzyści i wyzwań. A wszystko to w niebanalnej przestrzeni klubokawiarni Drzwi Zwane Koniem, założonej przez spółdzielnię socjalną „Honolulu”.

Drugiego dnia 9 IX (sobota), w godz. 11.00-17.00 zapraszamy na katowicki Rynek do Miasteczka Festiwalowego, którego celem jest m.in. promocja i lepsze poznanie działalności ngo. Ponadto w ramach miasteczka funkcjonować będą strefy:

– aktywnej i kreatywnej zabawy
– edukacyjna: dyskusje, wykłady, warsztaty nt. związane z profesjonalizacją III sektora
– konsultacyjna: info nt. budżetu obywatelskiego oraz miejsce badań ankietowych nt. działalności katowickich ngo
– artystyczna w formie sceny

Zachęcamy do współtworzenia oraz udziału w różnych formach FOP. W tym celu odbędzie się spotkanie, którego tematem będą kwestie związane z kształtem tegorocznego Festiwalu: 22 VIII (wtorek), godz. 15.00, Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Kopernika 14).
Formularz, poprzez który katowickie organizacje mogą się zgłaszać się na Festiwal

Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 VIII.
Kontakt: Małgorzata Krakowiak, m.krakowiak@fil.org.pl, tel. 664 222 044

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *