e-Gala Wolontariatu 2021 i debata wolontariacka

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Gali Wolontariatu Województwa Śląskiego, która odbędzie się już 17 grudnia (piątek) o 16:30 poprzez transmisję live na naszym Facebooku!

Głównym punktem Gali będzie jak co roku – rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej zaangażowanych wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu. Tym razem pod uwagę brana była działalność w 2021 roku.

Debata o wpływie pandemii na funkcjonowanie wolontariatu

Kolejnym urozmaiceniem naszej tegorocznej Gali Wolontariatu będzie debata dotycząca wpływu pandemii na funkcjonowanie wolontariatu. W ramach tego wydarzenia zaprosimy wspaniałych prelegentów. Będą to m.in:
Teresa Cimała – animatorka kultury, prezeska Stowarzyszenia Paramus. W NGO od roku 2011. W roku 2019 wraz z Lilianną Pleńkowską uruchomiła Żywieckie centrum Wolontariatu, które koordynuje do dziś.
Grzegorz Wróbel – od ponad dekady związany z wolontariatem przy wydarzeniach sportowych i kulturalnych na terenie Polski. Wielokrotny lider i koordynator wolontariatu. Pracował przy kilku dużych projektach sportowych pod egidą EHF, UEFA czy FIFA. Zawodowo na co dzień współtworzy wydarzenia w hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice.
Piotr Kisielow – koordynator regionalny Szlachetnej Paczki w Częstochowie i powiecie częstochowskim oraz koordynator ds. promocji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości w województwie śląskim, Osobowość Roku 2020 w Plebiscycie Dziennika Zachodniego w kategorii „działalność społeczna i charytatywna”

Galę poprowadzą: Joanna Zajusz oraz Milena Skupień-Lisgarten.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *