Cała Naprzód poszukuje foto-wolontariuszy

Niedzielna Liga Futsalu – to się dzieje w Gliwicach! Dołącz do załogi największej charytatywnej ligi futsalowej w Polsce. Zostań wolontariuszem i pokaż piłkę swoim obiektywem.

Fundacja Cała Naprzód szuka sympatycznych i otwartych ludzi, którzy interesują się fotografią i chcą dołączyć do bardzo pozytywnego sportowego projektu.

Niedzielna Liga Futsalu to je dyna taka charytatywna liga futsalu, w której 8 drużyn gra piłkę halową pięcioosobową o tytuł Mistrza NLF. Cały dochód z rozgrywek przeznaczony jest na wsparcie niepełnosprawnych beneficjentów Całej Naprzód. Sezon ligi trwa od września do maja, a mecze odbywają się w każdą niedzielę od 8:00 do 17:30 na hali przy ul. Chorzowskiej 5 w Gliwicach.

Kogo szukamy i czego oczekujemy?
Osoby, która dysponuje czasem (2-3 h) w co drugą niedzielę od września do maja. Zdjęcia robisz własnym aparatem, przesyłasz nam drogą elektroniczną, a my udostępniamy na naszych mediach społecznościowych i stronie internetowej (oczywiście z nazwiskiem autora). Harmonogram współpracy ustalimy wspólnie.

Oferujemy:
– stabilną i trwałą współpracę w młodym, elastycznym gronie,
– umowę wolontariacką,
– zdobycie doświadczenia potwierdzonego rekomendacją,
– współpracę przy innych projektach Całej Naprzód.

Sprawdź nas na:
www.niedzielnaligafutsalu.pl
www.facebook.com/NiedzielnaLigaFutsalu

Odezwij się na maila: niedzielnaligafutsalu@gmail.com i napisz coś o sobie – ile masz lat, jakie zainteresowania. Chętnie Cię poznamy i spotkamy się z Tobą już 24 sierpnia. Do zobaczenia!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *